Посадовці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості на постійній основі організовують для безробітних семінари з техніки пошуку роботи.

Такі заняття є дуже корисними, адже кожна особа, котра з тих чи інших причин залишилися без місця праці, повинна знати методику пошуку свого працедавця. Передусім, зібрати якомога більше відомостей про підприємство, що її зацікавило, підготувати потрібні документи, налаштуватися на позитивну співбесіду, ба навіть відповідно одягнутися на зустріч з працедавцем.

Усі ці тонкощі клієнти служби зайнятості можуть почерпнути під час тематичних семінарів. Окрім цього, вони вивчають правила поведінки та принципи спілкування з керівником-чоловіком або керівником-жінкою, у ході рольових ігор відповідають на типові запитання працівників кадрових служб чи рекрутерів.

Важливим є й те, що під час довірливої розмови з модератором учасники зустрічі мають унікальну можливість поділитися досвідом щодо ситуацій, у яких їм довелося побувати, а також спільними зусиллями знайти оптимальні відповіді на найбільш поширені запитання, у тому числі й «незручні».

Звичайно, кожний конкретний діалог має свої особливості. Але після підготовчого етапу та практичних порад фахівців служби зайнятості багатьох клієнтів чекатиме успіх!

Марія Шах, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ