У рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо головних проблем нелегального працевлаштування у Сколівській районній філії Львівського ОЦЗ щодня відбуваються тематичні зустрічі, семінари, круглі столи. До таких заходів залучають не лише місцевих працедавців, але й представників органів влади та безробітних краян.

Днями відбулась чергова атракція для пошуковців роботи на тему: «Легальна зайнятість». Начальник відділу активної підтримки безробітних Лідія Дидів наголосила на перевагах офіційного оформлення трудових відносин, ознайомила з розмірами штрафів, які загрожують підприємцям за допуск до роботи нелегалів або порушення норм чинного законодавства. Вона зазначила, що на ринку праці Сколівщини є величезна кількість актуальних вакансій, тому знайти прийнятне місце праці з гідною фінансовою винагородою цілком реально.

Відрадно, що у режимі конструктивного діалогу клієнти служби зайнятості з’ясували для себе всі проблеми, які пов’язані із виплатою зарплати в конвертах, усвідомили, що наслідки роботи у тіні – це відсутність державних гарантій та мізерна пенсія на схилі літ.

Людмила Глюдз,  провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Сколівської районної філії ЛОЦЗ