Нещодавно фахівець Старосамбірського районного центру зайнятості організувала та провела цікавий семінар для населення про відмінності у роботі за трудовим та цивільно-правовим договором. Активну участь у заході взяла інспектор Головного управління Держпраці М. Лизан.

Головна мета зустрічі з безробітними – поінформувати їх про ризики нелегального працевлаштування та переваги офіційної трудової діяльності, розповісти про наявні у ЦЗ вакансії, охарактеризувати послуги держустанови та перелічити вимоги місцевих працедавців до кандидатів.

Присутні отримали консультації та чимало корисних відомостей про норми чинного законодавства, аспекти правових актів, висловили власні міркування про роботу в тіні та обговорили проблеми сьогодення у сфері зайнятості.

Наприкінці конструктивної бесіди спеціалісти РЦЗ та управління Держпраці відповіли на низку запитань учасників дійства і вкотре нагадали, що сіра зарплата сьогодні – це чорна пенсія завтра.

Леся Кубай, провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Старосамбірського районного центру зайнятості