«Вдало виповнене резюме – це шанс отримати омріяну роботу або ж гарантований квиток на проходження співбесіди з працедавцем», – впевнено кажуть у Червоноградській міській філії Львівського ОЦЗ.

За сучасних умов грамотно складене резюме є не тільки важливим кроком для успішного пошуку місця праці, а й необхідністю для кожного, хто розуміє конкуренцію на ринку праці та прагне залишатися на плаву. Саме тому фахівці Червоноградської міської філії Львівського ОЦЗ днями для безробітних провели тренінг «Підготовка резюме».

Запрошені на зустріч жителі шахтарського міста за допомогою конкретних завдань і практичних вправ ознайомилися з основними вимогами виповнення резюме, його видами та структурою. Цікавою для них стала інформація про те, що за сприяння посадовців філії будь-хто може записати відеопрезентацію, розмістити її на спеціальних сайтах чи своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», що значно спрощує процес пошуку працедавця. А ще можна скористатися сервісом «Освітній портал ДСЗ», де також є можливість безкоштовно створити резюме.

Тренінги «Підготовка резюме» може відвідати будь-хто, адже інформація про дату та час проведення таких заходів у центрах зайнятості та філіях ЛОЦЗ щотижнево у п’ятницю розміщується на вебресурсах Львівського обласного центру зайнятості.

 

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ