Фахівці Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості зустрілися з членами колективу відділу агропромислового розвитку місцевої райдержадміністрації. Головна мета візиту – розповісти особам, попередженим про вивільнення, про ситуацію на ринку праці та послуги урядової організації.

Працівникам РДА наголосили, що служба зайнятості забезпечить кар’єрний супровід кожному, хто підпадає під скорочення. Для цього буде проведене анкетування, профорієнтаційне діагностування, поглиблене профілювання, аби якомога повніше визначити ступінь готовності до змін, рівень мотивації особи, а також наміри та побажання щодо майбутньої роботи. Опісля разом з клієнтом буде складений індивідуальний план працевлаштування з урахуванням професійних знань особи, компетенції та індивідуальних потреб.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Брудна ознайомила слухацьку аудиторію з переліком актуальних і перспективних вакансій, які є у базі даних служби зайнятості, а також тих, що отримані з інших джерел, у тому числі з інтернету. Заступник директора РФ ЛОЦЗ Вікторія Герасимчук роздала анкети, виповнення яких дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті вміння та особливості, які найкраще вирізняють особу з-посеред інших претендентів на вільні місця праці.

Учасників заходу переконали, що СЗ докладе максимум зусиль, аби кожний з присутніх влився у новий трудовий колектив до моменту звільнення. Супровід у працевлаштуванні здійснюватиметься з урахуванням індивідуальних потреб, а спеціально розроблена стратегія пришвидшить процес зміни трудової біографії.

Городоцька районна філія Львівського ОЦЗ