Днями у приміщенні Стрийської райдержадміністрації посадовці міськрайонного центру зайнятості організували та провели робочу зустріч з начальниками відділів РДА. Головна мета заходу – погодити графік надання послуг працівникам, що потрапляють під скорочення.

Для злагодженої роботи в умовах вивільнення та максимально швидкого працевлаштування співробітників райдержадміністрації до моменту звільнення служба зайнятості пропонує низку активних заходів. Серед них: інформаційні семінари та тренінги, кар’єрний супровід кожному зосібна, індивідуальний план працевлаштування, допомога у виповненні резюме тощо.

Задля визначення професійних нахилів у МРЦЗ можна пройти профорієнтаційну діагностику, на основі якої кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації з’ясують його навички та здібності, які найкраще вирізняють особу серед інших претендентів на ту чи іншу вакансію, а також складуть профіль клієнта.

Відтак комплекс вище перелічених послуг суттєво пришвидшить процес працевлаштування мешканців Стрийщини ще до вивільнення. Посадовці СЗ переконують, що завдяки спільним зусиллям працівників РДА та спеціалістів міськрайонного центру зайнятості нова робота обов’язково знайдеться.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості