На цьому твердженні наголошували посадовці Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, котрі днями черговий раз зустрілися з працівниками Дрогобицької РДА, попередженими про вивільнення. Під час заходу заступник директора МРЦЗ Галина Петречко стисло охарактеризувала ситуацію на локальному ринку праці, довела до уваги присутніх потреби місцевих працедавців у робочій силі та вимоги до претендентів.

Вона наголосила, що центр зайнятості під час надання соціальних послуг забезпечить індивідуальний підхід кожній особі, враховуючи її професійний досвід, здібності, можливості та потреби ринку праці. За її словами, стратегію працевлаштування можна сформувати ще до розірвання трудових відносин на підставі виповнених анкет, первинного та поглибленого профілювання, а також профдіагностики. Після заходу кожний учасник мав можливість пройти первинне профілювання на паперовому носії.

Заступник начальника відділу активної підтримки Дрогобицького ДМРЦЗ Іванна Кушнір повела мову про окремі нюанси техніки пошуку роботи, більш детально зупинившись на аспектах виповнення резюме. Вона окреслила структуру презентаційного листа, основні вимоги до стилю його написання, а також розповіла, як правильно його використовувати в процесі пошуку місця праці. А щоби присутні добре засвоїли почутий матеріал, їм запропонували підготувати макет персонального резюме.

На останку Г. Петречко акцентувала, що всі працівники Дрогобицької РДА, попереджені про вивільнення, будуть забезпечені кар’єрним супроводом. Призначений кар’єрний радник разом з клієнтом складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати ймовірні місця праці ще до звільнення, проконсультує та дасть вичерпні відповіді на різні запитання, що стосуються пошуку роботи.

Захід відбувся у дружній, діловій та невимушеній атмосфері. Учасники зустрічі почерпнули багато нового, тому щиро дякували за корисну інформацію та фахові роз’яснення.

Марія Допілко, начальник відділу організації працевлаштування населення Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості