Оплачувані громадські роботи – це загальнодоступні види некваліфікованих робіт, а також кваліфікована праця, що організовується з метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, котрі шукають роботу.

Щоби донести цю інформацію до мешканців гірського краю, а також мотивувати безробітних до тимчасової зайнятості у Сколівській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся тематичний семінар.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних Людмила Глюдз стисло окреслила переваги участі у суспільно корисних роботах, більш детально зупинилася на такому їх виді як інформування населення про процедуру оформлення субсидій для оплати житлово-комунальних послуг.

До зустрічі, що проходила у формі діалогу, долучилися заступник директора Сколівської РФ ЛОЦЗ Ірина Тренич, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Василь Меленчук та заступник начальника управління соціального захисту населення Сколівської РДА Галина Войтко. 

Запрошена до слова Галина Василівна надала вичерпну консультацію щодо правил і головних вимог для призначення населенню субсидій, практичні поради щодо виповнення заяв та декларацій, а також окреслила ключові законодавчі зміни, що діють у цей час.

Василь Тарасович наголосив, що оплачувані громадські роботи – це не тільки адаптація до нових виробничих умов, можливість заробити чесною працею додаткові кошти, але й зчаста місток до постійного працевлаштування.

Підсумовуючи розмову, Ірина Максимівна зазначила, що в арсеналі служби зайнятості – низка дієвих послуг, націлених на залучення тимчасово непрацюючих краян до трудової активності.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ