Таке гасло Київського національного університету культури і мистецтв.  У чому переваги навчання у цьому виші розповіла кращий гід-екскурсовод історико-краєзнавчого проєкту «ПрофіКемпу» Марта Мількович, котра у рамках ініціативи Молодіжної ради Бориславської МТГ і служби зайнятості зустрілася зі старшокласниками Борислава та с. Попелі.

Зараз дівчина здобуває фах тележурналіста. За її словами, освітня установа, в якій вона навчається, нараховує 10 факультетів і готує студентів за 33 спеціалізаціями. Факультети кіно та телебачення, дизайну і реклами, музичного та хореоргафічного мистецтва, театру, фешн-індустрії, інформаційної політики та кібербезпеки – до вашої уваги. Свій досвід студентам передають понад 50 народних і 60 заслужених артистів України, заслужені діячі мистецтв України, понад 50 лауреатів міжнародних і національних конкурсів і фестивалів, володарі грантів тощо. За півстолітню історію існування університет підготував більш як 40 тисяч фахівців для різних напрямів культури та мистецтва. Серед відомих нам «зіркових» викладачів – Остап Ступка, Ахтем Сеітаблаєв, Володимир Горянський, Роза Аль-Намрі та інші.

Море інформації, насиченої особистими враженнями, живе спілкування та обмін думками – це те, що не прочитаєш у жодному підручнику. Багато питань пролунало з вуст старшокласників, на які у відповідь звучали аргументовані докази. Без жартів теж не обійшлося! Сподіваємося, що наша спільна профорієнтаційна робота буде мати гарний результат у вигляді свідомого та виваженого вибору майбутньої професійної діяльності.

Олена Шевченко,

завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг

Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ