Професійні військові. Через повномасштабне вторгнення російських військ на територію України стало зрозуміло, що без армії нашій країна завжди загрожуватиме небезпека нападу від сусідів.

Медики. Лікарі, у тому числі кардіологи, реаніматологи, хірурги, а також медсестри з добрими знаннями та досвідом роботи будуть потрібні країні. Їхня зарплата значно підвищиться.

Психологи. Багатьом українцям, котрі пережили жахіття війни, ще тривалий час знадобиться допомога психологів і психотерапевтів.

Будівельники. Для відновлення України після війни попитом на ринку праці користуватимуться представники всіх будівельних професій та спеціальностей: інженери, проєктувальники, архітектори, дизайнери, а також маляри, муляри, тинькарі, столяри, лицювальники, зварники та ін.

Логісти. На таких спеціалістів також будуть «полювати» працедавці, позаяк виникне потреба постачати продукцію, необхідні матеріали для будівництва, ремонту, відновлення інфраструктури, продовольчого забезпечення країни. А це зможе забезпечити лише добре продумана логістична система.