Днями начальник відділу активної підтримки безробітних Львівської філії Львівського обласного центру зайнятості зустрілася з клієнтками громадської організації «ВОНА хаб. Львів», аби поінформувати їх про можливість отримати від служби зайнятості ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Вона нагадала, що ваучер – це документ, що дає можливість пройти перепідготовку або підвищити кваліфікацію за 70 професіями та спеціальностями, а також підготовку на наступному кваліфікаційному рівні в закладах освіти чи підприємствах, установах, організаціях, які мають ліцензію на освітню діяльність.

Програма ваучеризації передбачена для осіб віком понад 45 років, страховий стаж котрих становить не менше 15 років, звільнених з військової служби, внутрішньо переміщених , осіб з інвалідністю, а також тих, хто був позбавлений особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України або у період дії воєнного стану в Україні під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території отримав поранення, контузію, каліцтво або захворювання.

Більш детально про програму тут.