Отримати нові знання і навички виявили бажання понад 30 осіб. Це внутрішньо переміщені особи з Краматорська, Донецька, Макіївки, Харківської, Луганської областей та місцеві мешканки Червоноградської територіальної громади.

Провела  тренінг  Ольга Добровольська,, керівниця регіонального представництва Української платформи «Womеn in Вusiness» у Львівській області, менторка Board та Womentor, HR-консультантка. Вона  розкрила учасницям заходу  можливості професійного зростання, розібрала техніку "стіна впевненості",  ознайомила з технікою підготовки і проходження успішної співбесіди з працедавцем. Учасниці розробили план дій для власного розвитку та кар'єрний план. Знання і вміння здобували в процесі виконання практичних завдань та командної роботи.

Фахівчині Червоноградської філії Львівського обласного центру зайнятості ознайомили присутніх з видами допомоги, які внутрішньо переміщені особи та безробітні можуть отримати в службі зайнятості. Також розповіли про наявні вакансії, презентували роботодавців, які готові прийняти на стажування шукачів роботи.

Тренінг "Вас прийнято !" пройшов в доброзичливій та продуктивній атмосфері. Учасники ефективно спілкувались та налагоджували взаємини. Представниця релокованого бізнесу під час тренінгу знайшла бухгалтера для своєї фірми.

Виконавчий партнер проєкту ГО Центр "Жіночі перспективи"

В межах Проєкту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії  та уряду Німеччини, за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

опомогу у працевлаштуванні можна отримати за телефоном «гарячої лінії» +380966825183, на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv або у підрозділах ЛОЦЗ .

Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій»  інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ та профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук»