У Мостиській районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для учасників АТО «Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя».

Медератор, представниця громадської організації «Західноукраїнський центр «Жіночі перспективи», повела мову про шляхи виходу зі скрутних ситуацій, в яких опинилися бійці у буденному житті після побаченого та пережитого на війні. Під час довірливої розмови були названі ознаки посттравматичного синдрому, його основні та додаткові симптоми.

На занятті не раз наголошувалося, що трудова діяльність – це засіб відновлення творчих сил та енергії, один із способів подолання кризових явищ. Користуючись підказками тренера, учасники АТО пройшли самодіагностику емоційного стану, визначили ресурси для успішного повернення до нової реальності, отримали поради щодо зниження ризиків отриманих травм, уникнення паніки та депресії.

На завершення діалогу відбувся практикум, мета якого – допомогти присутнім усвідомити свої сильні сторони, знайти позитивні риси, аби запобігти негативним наслідкам. Почута інформація спонукала бійців сформувати цілі мирного життя та визначити плани на майбутнє.

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ