Фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості продовжують вести активну інформаційно-роз’яснювальну роботу задля зростання рівня поінформованості населення про переваги легальної зайнятості.

Для цього для пошуковців місця праці та працедавців проводять тематичні семінари та виїзні заходи, під час яких інформують місцевих жителів про актуальні на ринку праці вакансії, норми чинного законодавства, вигоди легальної праці та загрози роботи в тіньовому секторі економіки.

На високому рівні проходять заходи, що організовуються спільно з соціальними партнерами. Приміром, нещодавно у Бориславській міській раді відбулася координаційна нарада з питань легалізації найманої робочої сили та збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів, у якій взяла участь директор Бориславської МФ ЛОЦЗ Галина Цибенко.

Внаслідок обговорення різних проблем, що виникають через тіньову зайнятість, заступник міського голови Світлана Дмитрівна Солоненко дала доручення представникам різних підрозділів та державних установ провести в місті Бориславі масштабну інформаційну кампанію щодо неприпустимості виплати заробітної плати в конвертах, важливості дотримання норм чинного законодавства та поширення інформації про переваги офіційного працевлаштування.

Руслана Гузіль, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ