Серед працедавців немає однозначних підходів щодо повернення на ринок праці осіб з інвалідністю шляхом працевлаштування. Проте це питання стає щоразу більш актуальним. Адже за сучасних реалій, коли бракує робочих рук, а чисельність краян з особливими потребами збільшується, потрібно враховувати, що такі особи – це чималий резерв трудових ресурсів, який необхідно задіяти. 

Задля обговорення проблем у сфері працевлаштування краян з інвалідністю та визначення шляхів їх розв’язання у Пустомитівській районній філії Львівського ОЦЗ відбувся тематичний семінар за участю безробітних з числа соціально вразливих верств населення.

Присутня на заході голова Пустомитівської районної асоціації інвалідів Львівської обласної асоціації інвалідів Всеукраїнської асоціації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Марія Білик ознайомила учасників діалогу з перевагами членства у громадській організації, наголосивши на важливості співпраці з центром зайнятості.

Начальник відділу з питань обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці управління соціального захисту населення РДА Галина Четербук окреслила зміст послуг, які особи з нозологіями можуть отримати в управлінні соцзахисту.

З неабияким інтересом присутні слухали інформацію посадовців служби зайнятості, котрі охарактеризували базу вільних робочих місць і вакантних посад, напрями організації професійного навчання, види громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також діючі програми, націлені на залучення краян до бізнесової діяльності.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ