За ініціативи першої леді Олени Зеленської триває всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», яка має мету створити систему сервісів і послуг, які зможуть підтримати українців у складні часи повномасштабної війни.

Стрийська філія Львівського обласного центру зайнятості активно долучилася до участі в програмі, запровадивши цикл тренінгів з розвитку навичок "Soft skills" на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

Такі семінари у вересні поточного року провели для клієнтів та працівників Стрийської філії Львівського обласного центру зайнятості

Учасників ознайомили з базовим курсом самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях та Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?».

В ході заходу учасники ознайомилися з інформацією, що таке стрес та отримали навички опанування стресу, тривоги та гніву. Також навчалися технік релаксації і зниження тривоги.

Учасники заходів отримали листівки з контактами організаторів, корисними посиланнями, порадами, техніками та методиками, які зможуть використовувати під час стресових ситуацій.

Детально про програму тут