Фахівці Сколівської районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели семінар на тему «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з працедавцем».

Учасникам заходу запропонували виконати короткі вправи «Знайомство» і «Мої очікування», після чого їх поінформували про спільну роботу в групі.

Спеціаліст з питань зайнятості відділу активної підтримки Ксенія Паньків спільно з начальником відділу взаємодії з роботодавцями Василем Меленчуком ознайомили безробітних з переліком актуальних вакансій, окресливши можливості працевлаштування в районі.

Згодом присутнім прочитали лекцію про те, як успішно пройти співбесіду під час пошуку роботи, у формі діалогу з ними обговорили різні види резюме та етапи підготовки до кваліфікаційного інтерв’ю.

Наостанок зустрічі спеціалісти філії провели анкетування, результати якого підтвердили, що семінари в такому форматі подобаються безробітнім набагато більше, оскільки почута інформація краще засвоюється. 

Профконсультаційні групові дійства відіграють важливу роль у працевлаштуванні, тому фахівці служби зайнятості завжди намагаються надати вичерпні відповіді на всі запитання для того, аби допомогти шукачам роботи реалізувати свій потенціал.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ