Від початку повномасштабного вторгнення рф на Львівщині працевлаштувалися 1633 переселенці, які звернулися до Львівської обласної служби зайнятості.

Про це повідомляє Мінреінтеграції.

За даними Міністерства, здебільшого переселенці влаштувалися у заклади оптової та роздрібної торгівлі, на підприємства переробної промисловості, транспорту, охорони здоров’я, у сферу адміністративного та допоміжного обслуговування тощо.

Більшість переселенців з Донецької, Харківської, Херсонської, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

Також ще 146 переселенців пройшли професійне навчання, перенавчання або підвищили кваліфікацію, 59 людей отримали ваучер на навчання для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

"Компенсацію витрат з оплати праці за працевлаштування ВПО отримали 344 працедавці, які забезпечили роботою 836 переселенців. У межах державної програми єРобота мікрогранти для відкриття або розвитку бізнесу з липня минулого року і до вересня цьогоріч в області отримали 22 внутрішньо переміщені особи", — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось, вже більше 4600 медиків-переселенців працевлаштовані в областях, які їх прихистили.

Раніше стало відомо, що Верещук презентувала проєкт Закону "Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб".