Відбулась онлайн-дискусія про активні програми зайнятості за участю керівника Львівської філії та голів громад Львівського району.

Представники громад мали можливість обговорити важливі питання з Олегом Рісним, який розповів про основні аспекти діяльності служби зайнятості, зокрема активних програм. За його словами, ці програми налаштовані на допомогу роботодавцям у вирішенні викликів на ринку праці та створенні нових робочих місць.

В продовженні розмови Оксана Довганик, начальник Кам'янка-Бузьке управління ЛФ Львівського обласного центру зайнятості поділилася інформацією про переваги громадських та інших тимчасових робіт, а також суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Вони спрямовані на підтримку територіальних громад та сприяння зайнятості населення.

Що саме це за роботи?

 - Суспільно корисні роботи - мають оборонний характер або спрямовані на ліквідацію надзвичайних ситуацій, які проводяться під час воєнного стану.

-  Громадські роботи організовуються з метою забезпечення економічної, соціальної та екологічної користі певної громади. Вони сприяють стимулюванню до праці, матеріальній підтримці безробітних та інших категорій осіб.

Ми пишаємось тим, що спільно з комунальними підприємствами та громадськими організаціями міста та громади організовуємо та проводимо суспільно корисні роботи залучаючи до них безробітних громадян. Віримо, що об’єднання зусиль усіх небайдужих на трудовому фронті наблизить нас до перемоги!

Не пропустіть можливість долучитися до розвитку нашого регіону через активні програми зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості за отриманням консультацій!

Охочим взяти участь у суспільно корисних роботах слід звертатися до підрозділів Львівського обласного центру зайнятості, консультаційна підтримка за телефоном «гарячої лінії» +380966825183, а також на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv .