У рамках роботи інформаційно-консультаційного центру та тижневика «Під одним дахом» у приміщенні Дрогобицького МРЦЗ для учасників АТО відбувся тренінг на тему: «Відновлення власних ресурсів для успішної самореалізації в умовах мирного життя».

Організатори ставили за мету надати психологічну підтримку безробітним бійцям, котрі боронили кордони рідної землі, а нині перебувають у стресовому стані та потребують всесторонньої допомоги.

Зустріч модерувала тренер, психолог центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка Тетяна Гера. Вона ознайомила учасників заходу із засобами відновлення ресурсів життєдіяльності після травматичних подій, розказала про вплив реабілітаційного комплексу на самопочуття особи, способи поліпшення сприйняття довколишнього світу для реалізації знань і вмінь у сфері зайнятості.

Виконуючи практичні вправи та обмінюючись досвідом, кожний учасник тренінгу отримав чимало важливої, а головне – корисної інформації з тим, аби якомога швидше подолати внутрішні та зовнішні бар’єри, адаптуватися до умов мирного життя та повернутися до трудової діяльності.

Іванна Кушнір, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості