Новоспечені бізнесмени іноді потребують поради та підтримки не тільки від колег, а й від посадовців різних державних установ. Така можливість є як у радехівських підприємців, так і у тих, хто тільки виношує бізнесідею та мріє про власну справу.

Нещодавно під час засідання Консалтингового центру представники сфери бізнесу Радехівської об’єднаної територіальної громади охоче ставили запитання та отримували на них відповіді із уст представників урядових організацій.

Зокрема, завідувач сектору з надання адміністративних послуг платникам податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску Радехівської ДПІ Мирослав Рудий розповів присутнім про різні форми оподаткування та аспекти подання обов’язкової звітності до фіскальних установ.

Про шляхи пошуку персоналу, ґрантові програми, що сприяють розширенню бізнесу, правила оформлення трудових відносин, ризики неофіційної зайнятості та наслідки отримання заробітної плати у конвертах повели мову посадовці районної служби зайнятості, котрі закликали учасників зустрічі вести соціально відповідальний бізнес і своєчасно сплачувати збори та податки до місцевого бюджету.

Радехівська районна філія Львівського ОЦЗ