У Львівському обласному центрі зайнятості сьогодні, 24 січня, проводиться семінар-нарада за участю начальників відділів активної підтримки безробітних та фахівців з профорієнтації базових центрів зайнятості та філій ЛОЦЗ.

Запрошена до слова начальник відділу організації профнавчання ЛОЦЗ Галина Іваночко повела мову про процедуру відбору закладів освіти для організації професійного навчання безробітних, а також окреслила аспекти видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Її думку продовжила начальник відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ Зоряна Плахотнюк, котра на наголосила на важливості якісного надання  відвідувачам послуг з профвідбору на замовлення фірм і компаній, використання електронних сервісів служби зайнятості та онлайн-ресурсів як під час діалогу з клієнтами, так і задля самоосвіти. Вона також охарактеризувала пілотні проєкти, які реалізовуються в обласній службі зайнятості задля ефективної профорієнтаційної роботи з молоддю.

Виступ Ірини Буряк, заступника начальника відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ, базувався на ключових аспектах успішного написання резюме, окремих елементах запису відеопрезентацій безробітних та ін.

Після лекційного заняття слухацька аудиторія розділилася на дві групи, аби на практиці навчитися проводити мотиваційний тренінг для осіб, попереджених про вивільнення з райдержадміністрацій, на тему: «Мислення, що програмує успіх».

Відділ організації профорієнтації Львівського ОЦЗ