Під таким гаслом активісти громадської організації «Центр зайнятості Вільних людей» спільно з державною службою зайнятості в рамках однойменного проєкту провели тренінг для ветеранів ООС/АТО «5 кроків до успішного працевлаштування ветеранів та ветеранок».

Тренерка Оксана Філоненко подала багато цікавої інформації про особливості інтеграції військового досвіду у цивільну професію. Вона зазначила, що основні принципи складання резюме та його мета залишаються незмінними: воно має показати роботодавцю, як саме ви можете розв’язати його задачу чи проблему, проілюструвати те, наскільки ви відповідаєте вимогам до претендента на конкретну вакансію.

Олена Алієва, завідувачка сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості, теж  долучилася до онлайн-тренінгу та поспілкувалася з ветеранами АТО/ООС з питань пошуку місця праці.

Кожен учасник заходу під час онлайн-розмови охоче ділився  власним позитивним та негативним досвідом, здобутим під час військової служби, а також  жваво обмірковував, як його адаптувати до цивільного фаху.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ