Серед безлічі професійних свят є день, який відзначають ті, хто причетний до ювелірного мистецтва! Саме ювеліри стали одними з перших ремісників, котрим відкрилися секрети справжньої краси.

Серед майстрів ювелірної справи є чимало справжніх художників, роботи яких дуже відомі. У професійному колі існують свої традиції та манери, є яскраві історії та видатні особистості. Їхня праця не терпить суєти. Це вельми витончений процес, який вимагає від умільця грандіозного терпіння і акуратності, тоді й вироби майстрів радують неповторною красою та вишуканістю.

На одному з популярних конкурсів молодих ювелірів, який проводився в  Ташкенті на початку 2008 року, виникла ініціатива заснувати Міжнародне професійне свято представників цього прекрасного ремесла. Дата щорічного святкового заходу – 31 січня. Ідея була швидко підхоплена і незабаром стала популярною в усьому професійному середовищі майстрів-ювелірів.

У День ювеліра ми приєднуємося до привітань на адресу всіх майстрів цього витонченого мистецтва і бажаємо їм успіхів, нових ідей і шедеврів, здоров’я і благополуччя!