Визначте кар’єрну мету

Проаналізуйте майбутню професію, власні сильні сторони та якості, а також навички, якими володієте впевнено, і які потребують удосконалення. Здійсніть моніторинг ринку праці, використовуючи сайти пошуку роботи : визначте основні та другорядні вимоги роботодавців. Виписуючи вимоги по пунктах, складіть умовний портрет «ідеального» кандидата. Це допоможе у визначенні напрямку подальшого розвитку та написанні цільового резюме.

  Створіть ефективне, лаконічне та інформативне резюме

Якщо ви плануєте реалізуватися у кількох сферах, варто скласти окреме резюме для кожної з них. Уникаючи шаблонних формулювань, послідовно опишіть свою мету, досвід, освіту, вміння та знання. Професійну анкету рекомендується доповнити стриманим та презентабельним фото. Разом з анкетою надсилайте на цікаві вакансії й мотиваційні листи. Коротко описуйте, які задачі здатні вирішити для компанії, у чому прагнете розвиватися. Ведіть мову про речі, у яких добре орієнтуєтеся та пам’ятайте про діловий етикет.

Удосконалюйте знання англійської (чи іншої іноземної)  мови.

За відсутності досвіду роботи досконале володіння англійською мовою значно підвищать вашу конкурентоздатність. Крім того, у майже в усіх престижних компаніях знання англійської є ключовою компетенцією.

Також рекомендується ефективно використовувати соціальні мережі. Удоскональте свій профіль: видаліть зайву інформацію, створіть презентацію власних навиків, інтересів та досягнень. Відстежуйте ділові спільноти, цікавтеся новинами та тенденціями на національному та світовому ринках.