Під час відвідування Перемишлянської районної адміністрації посадовці районної філії Львівського ОЦЗ провели семінар для осіб, котрі попереджені про вивільнення. Мета зустрічі – обговорити перспективи подальшого працевлаштування тих, хто через два місяці залишиться роботи. Зі вступним словом до присутніх звернулася заступник директора-начальник відділу організації працевлаштування населення філії Надія Турчиняк, котра стисло охарактеризувала ситуацію на ринку праці. Вона наголосила, що служба зайнятості забезпечить кар’єрний супровід кожному працівникові, котрий попереджений про скорочення, ще до моменту звільнення. Для цього кар’єрний радник вивчить індивідуальні дані особи, його професійні уподобання, інтереси, компетенції, запропонує анкетування, проведе первинне та поглиблене профілювання, разом з особою складе індивідуальний план працевлаштування, щоб повернення до трудової діяльності відбулося якомога найшвидше. Вона також ознайомила присутніх із новаціями, запровадженим у роботу державної установи. Йшлося про відеорезюме, відеовакансії, онлайнсервіси, інститут кар’єрного радниката ін.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Гривнак надала інформацію про наявність вільних робочих місць на конкретних підприємствах, перелічила актуальні та перспективні вакансії на території Перемишлянського та суміжних районів.

Галина Соболевська, начальник відділу активної підтримки безробітних, ознайомила присутніх з процедурою видачі ваучерів, доцільності проведення профдіагностичного тестування, а також наголосила на окремих аспектах техніки пошуку роботи та джерел вакансій.

Учасникам заходу було запропоновано виповнити анкету з метою збору інформації щодо їхньої кваліфікації, професійного досвіду, вмінь, здібностей, потреб у розвитку чи зміни професії, кар’єрних планів та можливостей. Відповідно до отриманих результатів фахівці служби зайнятості сформують алгоритм дій та заходів для кожної особи індивідуально, щоби запобігти безробіттю та звести до мінімуму ризики вивільнення.

Перемишлянська районна філія Львівського ОЦЗ