Як молодим фахівцям здобути досвід, необхідний для першої роботи, розповіли на платформі «Дія.Безбар’єрність».

Стажування. Стажування у бажаній компанії допоможе вам здобути нові знання, а також дасть цілком конкретне уявлення про роботу на певній посаді.

Нагадаємо, що на Львівщині діє програма стажувань молоді в у Львівській обласній військовій адміністрації та Львівській міській раді.

Волонтерство. Про участь у волонтерстві обов’язково потрібно вказувати у резюме. Чим більше волонтерська робота відповідатиме бажаній посаді, тим краще. Оголошення про набір волонтерів можна знайти у соцмережах різних громадських та благодійних організацій, а також на сайті Мінсоцполітики.

Підробіток і неповна зайнятість. Ви можете влаштуватися на роботу з неповною зайнятістю або знайти роботодавця, який готовий взяти до себе студента. У базі вакансій Львівського ОЦЗ є низка вакансій для молодих людей, які прагнуть знайти першу роботу і не мають досвіду.

Самостійні проєкти. Якщо у вас є досвід реалізації власного проєкту, обов’язково опишіть в резюме, про що він був і яких цілей вдалося досягти. Навіть якщо він не був комерційним.

Самоосвіта. Профільні курси або тренінги допоможуть набути конкретних теоретичних знань про майбутню роботу й отримати перший досвід.

За матеріалами