Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Мінсоцполітики, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви можете повідомити про виявлені факти наступними способами:

на адресу: 01601, м.Київ, вул. Еспланадна, 8/10,

електронну пошту: ANTICOR@MLSP.GOV.UA,

та за телефонами: (044) 287-38-49; (044) 289-54-66.

 

Ви маєте можливість повідомити про корупцію анонімно, якщо ви є працівником Міністерства чи підвідомчих установ. Для цього необхідно заповнити форму .

 

Згідно зі статтею 53 Закону України „Про запобігання корупції” (далі – Закон) розгляду підлягають повідомлення про порушення вимог цього Закону, здійснені працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягає розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

 

Інші письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство, відповідно до частини першої статті 8 Закону України „Про звернення громадян” визнаються анонімними і розгляду не підлягають.

Надана Вами інформація використовуватиметься як джерело для прийняття рішення щодо необхідності належного реагування відповідно до вимог Закону.

Принагідно зазначаємо, що відповідно до абзацу чотирнадцятого частини першої статті 1 Закону спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції є органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції.

 

*тільки для працівників Міністерства соціальної політики та підвідомчих установ

За матеріалами Міністерства соціальної політики України (https://www.msp.gov.ua/content/yak-povidomiti-pro-korupciyne-pravoporushennya.html)