Днями у Жовківській районній філії Львівського обласного центру зайнятості для безробітних відбувся семінар на тему: «Ефективне ведення сільського господарства». Окрім посадовців держустанови, до заходу долучилися представники ГО «Львівська аграрна дорадча служба» та ПП «Агрофон-плюс».

Тимчасово непрацюючим краяним, котрі проживають у сільській місцевості, надали змістовну інформацію з питань вирощування зернових, технічних і кормових культур, розповіли чимало цікавого про догляд за плодоягідними деревами та кущами.

Учасників діалогу ознайомили не лише з переліком послуг служби зайнятості, але й з перевагами Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки та охарактеризували напрями діяльності Консультаційно-дорадчого центру у сфері агропромислового виробництва, представники якого надають безкоштовні поради у галузі рослинництва та тваринництва.

Клієнти СЗ з неабиякою увагою слухали доповідачів, ставили чимало запитань та подовгу обговорювали почуті відомості. Відверті бесіди такого формату допомагають місцевим жителям поглибити рівень знань з аспектів ведення сільського господарства, поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом, а ще – заохочують до відкриття власної справи у сфері агробізнесу.

Оксана Стахів, начальник відділу активної підтримки безробітних Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ