Укотре посадовці Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ зустрічаються з працедавцями, щоб ознайомити їх із порядком подання інформації про зайнятість громадян, котрі мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Цього разу до зустрічі з підприємцями також долучилися начальник Трускавецького відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Каніна та головний спеціаліст відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів Ігор Боб’як.

Представники ПФУ надали присутнім конструктивні роз’яснення щодо переваг використання таких електронних ресурсів як «Кабінет роботодавця», «Особистий кабінет», що розміщені на веб-порталі Пенсійного фонду. Також доповідачі продемонстрували алгоритм дій відправлення запиту для отримання Довідки про страховий стаж, роз’яснили практичні аспекти використання новітніх сервісів і порекомендували контролювати дані персоніфікованого обліку за допомогою СМС-інформування.

Анатолій Кієнко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Трускавецької міської філії Львівського ОЦЗ