Щорічно, 8 жовтня, професійне свято, встановлене Указом Президента України в 1997 році, відзначають юристи. Спеціалісти, котрі досконало оперують нормами чинного законодавства, знають цивільне, кримінальне, міжнародне, господарське, податкове право, завжди були затребувані в цивілізованому суспільстві. Причина гранично проста – сучасна громадськість прагне вирішувати всі питання життєдіяльності на правовій основі, керуючись загальноприйнятими правилами, порядками і законодавчими нормами. Тому цілком очевидно, що разом з формуванням відповідного рівня свідомості у пересічних громадян, зростання у них рівня довіри до представників світу юриспруденції прослідковується тенденція до поліпшення правового регулювання відносин у суспільстві. Наша практика взаємин з органами влади, різними установами чи організаціями доволі багатогранна, відповідно й законів, що регламентують їхню діяльність, стає все більше і більше. Розібратися в усіх тонкощах цього «порядку» простій людині без спеціальних знань, іноді не під силу. Тоді ми звертаємося за допомогою до кваліфікованих юристів.

Сучасна та незалежна Україна ще зовсім юна в правовому відношенні держава. Забезпечення обумовлених в Конституції прав і гарантій на практиці вимагає від юристів чималих зусиль, ерудиції, високої професійної кваліфікації, досвіду роботи та практичних навиків.

З нагоди професійного свята вітаємо всіх, чия професійна стежина тісно пов’язана із юриспруденцією! Міцного вам здоров’я, миру, злагоди, наснаги та натхнення! Нехай рідні оточують вас любов’ю та розумінням, а колеги та клієнти – повагою!

Відділ організації профорієнтації Львівського ОЦЗ