У приміщенні Старосамбірської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся семінар з питань легалізації зайнятості та виплати офіційної заробітної плати, до участі у якому запросили місцевих суб’єктів господарської діяльності.

Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області Микола Степанович Волянський окреслив основні вимоги трудового законодавства під час прийому та звільнення працівників, звернувши особливу увагу присутніх на заходах, спрямованих на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення.

Окремо розглядалися аспекти нарахування пенсійного забезпечення, розмір якого залежить від страхового стажу працівників і сплати внесків до Пенсійного фонду України, правила подання податкової звітності, ризики тіньових трудових відносин та виплати заробітної плати в конвертах, а також відповідальність у разі використання праці нелегалів.

Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері у формі діалогу. Працедавці отримали кваліфіковані консультації для вирішення низки проблемних питань, що виникають у повсякденній діяльності.

Старосамбірська районна філія Львівського ОЦЗ