Ця думка домінувала на профконсультаційному семінарі, що відбувся у Пустомитівській районній філії Львівського обласного центру зайнятості для осіб віком понад 45 років.

До участі у заході, окрім безробітних, запросили заступника начальника відділу обслуговування громадян місцевого управління Пенсійного фонду України Жанну Коць.

У невимушеній атмосфері, що панувала на зустрічі, присутні довідалися про перспективи працевлаштування на підприємствах району, можливість взяти участь у громадських роботах, напрями професійного навчання для тих, хто подовгу не може знайти місце праці за фахом або для повернення у трудовий колектив йому потрібно підвищити рівень кваліфікації. Окремо йшлося про професії, які можна освоїти у Львівському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Представник Пенсійного фонду повела мову про загрози тіньової зайнятості та отримання заробітної плати в конвертах. За її словами, лише у період легально оформлених трудових відносин за працівником зберігаються соціальні гарантії, нараховується страховий стаж, який є основною підставою для нарахування пенсійного забезпечення. Також Ж. Коць детально окреслила зміни, внесені до чинного Пенсійного законодавства, роз’яснила їхню суть, наголосивши, що новації торкнуться інтересів кожного. Тому вже зараз треба подбати про забезпечену старість, трудитися у правовому полі та сплачувати податки.

Пустомитівська районна філія Львівського ОЦЗ