13.04.2023 | 09:35

• Будьте готові, що в період війни пошук роботи може зайняти більше часу, ніж раніше.

• Подумайте над тим, який проміжок часу ви плануєте працювати на новому місці праці і попередьте про це потенційного працедавця під час співбесіди.

• Перед тим як почати перегляд вакансій, складіть список своїх сильних сторін, випишіть основні обов’язки на попередньому місці роботи, потрібно мати приблизну картину «попит-пропозиція».

• Будьте готові до проєктної зайнятості чи фрілансу. Робота в умовах війни зазнала змін, і компанії, у яких є вакансії, пропонують варіанти зайнятості в такому форматі.

• Якщо вам довелося змінити місце проживання, передусім проаналізуйте ситуацію на ринку праці в регіоні, де плануєте працювати.

• Якщо ваша професія вузького профілю і там, де ви перебуваєте, немає вакансій за вашим напрямом, поміркуйте над тим, яку професію у час оголошення воєнного стану ви могли б опанувати.

І, звісно, звертіться до центру зайнятості, який вам буде зручно відвідувати. Спеціалісти служби зайнятості запропонують прийнятні пропозиції роботи, зорієнтують у перспективах працевлаштування, допоможуть скласти резюме, ознайомлять з графіком професійного навчання та ін. Контакти підрозділів Львівської обласної служби зайнятості – за посиланням https://bit.ly/40jWW59.

Консультаційна підтримка за телефонами «гарячих ліній»: (032)245 05 45, +380966825183, а також на офіційному телеграм-каналі Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv (https://t.me/DCZ_Lviv ). Із повним переліком вільних робочих місць і вакантних посад можна ознайомитися у закладці «Єдиний портал вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua) інтернет-ресурсу Державної служби зайнятості, на сайті Львівського ОЦЗ (https://lviv.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy) та профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://bit.ly/3pZJ7IC).