Продавець і касир – ключові фігури у будь-якому торговельному залі. Увесь робочий день вони спілкуються з покупцями, зчаста пояснюють очевидні речі, надають консультації, пильнують вітрини тощо. Такі професії вимагають неабиякої психологічної витримки, комунікаційних навичок, а також бездоганного володіння різнобічною інформацією про товари та їхні споживчі характеристики. 

15.04.2021

Нещодавно до багаточисельної сім’ї Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ долучився колектив у складі 14 осіб, котрі мають бажання вивчити всі тонкощі догляду за нігтями та стати висококваліфікованими майстрами в галузі індустрії краси – манікюрницями.

01.03.2021

У один із засніжених зимових днів список випускників Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ поповнився 12 впевненими користувачами ПК, котрі впродовж двох тижнів скрупульозно та натхненно засвоювали аспекти комп’ютерної грамотності.

18.02.2021

Піднесений настрій панував днями у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Адже дев’ять слухачів, котрі упродовж п’яти місяців опановували секрети водіння рейкового транспорту, успішно склали випускні іспити й отримали свідоцтво про присвоєння кваліфікації «водій трамвая». Ми щиро вітаємо новоспечених кермувальників із закінченням навчання та здобуттям надзвичайно затребуваної у нашому місті професії.

03.02.2021

Львівський обласний центр зайнятості  повідомляє, що на постійній основі працює Комісія з проведення відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та(або)  їх проживання в період навчання

26.01.2021

До вашої уваги -  перелік навчальних закладів Львівщини, які надаватимуть у квітні-травні 2021 року освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованим безробітним

02.04.2021

26 лютого 2021 року у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ стартує навчання за професією «електрогазозварник». До освітнього процесу можуть долучитися не лише безробітні, але й учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи та працюючі краяни віком понад 45 років за наявності ваучера. Його можна отримати у будь-якому центрі зайнятості,  написавши відповідну заяву, подавши паспорт, трудову книжку, документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

25.02.2021

Минулого місяця вишкіл з аспектів започаткування власної справи відновився. Із 27 січня до 12 лютого викладачі центру ПТО ДСЗ активно ділилися своїми знаннями та досвідом з безробітними, у котрих визріли плани займатися підприємницькою діяльністю, працювати на себе та досягати фінансового успіху. До слова, цільова аудиторія зібралася доволі цікава та креативна, у кожного за плечима – життєвий і професійний досвід, своя парадигма, мрії, цілі та способи їх досягнення. А ще – величезний потенціал, готовий до реалізації.

16.02.2021

До вашої уваги -  перелік навчальних закладів Львівщини, які надаватимуть у лютому-березні 2021 року освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованим безробітним

01.02.2021

Усім відомо, що перукар – це і художник, і психолог, і довірена особа кожного, хто хоче стати більш привабливим, красивим, прагне змінити свій імідж або ж просто відчути, що про нього піклуються. Ось чому ця професія завжди була, є і буде затребуваною. Адже приємно, коли твої руки творять красу, а клієнти прощаються зі щасливим виразом обличчя, щирою усмішкою та словами вдячності на устах.

25.01.2021