У рамках програми, яку реалізовує німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з Державним центром зайнятості, у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ 12 слухачів з числа безробітних завершили навчання на напрямом «Ізолювальник з термоізоляції».

20.09.2021

Завершилося навчання слухачів, котрі у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ підвищували рівень кваліфікації за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії Н (керування самохідними обприскувачами, навантажувачами-доочищувачами коренеплодів).

09.08.2021

Сьогодні наша розповідь про один із робочих моментів, від яких отримуєш особливе моральне задоволення та чітко усвідомлюєш, що твої дії не були марними.

20.07.2021

До вашої уваги -  перелік навчальних закладів Львівщини, які надаватимуть у травні-червні 2021 року освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованим безробітним

05.07.2021

У Львівському центрі ПТО ДСЗ кваліфікаційний іспит здали  слухачі групи  «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», котрі здобули перспективну професію. За відмінне навчання слухачі отримали свідоцтво державного взірця. Ми радіємо успіхам наших підопічних і бажаємо, щоби кожний з них неодмінно знайшов високооплачувану роботу. Успіху вам у всіх починаннях, шановні випускники!

29.06.2021

Майстер виробничого навчання Мирослава Галамага цікаво та змістовно розкрила тему «Макіяж в техніці «смокі-айс»  на відкритому уроці слухачів, котрі опановують ази візажної справи. 

02.09.2021

У Львівському центрі ПТО ДСЗ слухачі, проходячи навчання за професіями сфери обслуговування: «манікюрник», «візажист», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродовольчих товарів», «касир торговельного залу», вивчають такі предмети, як «психологія та етика ділових відносин», «основи професійної етики та культура спілкування». Адже рівень професійної культури представника будь-якої професії свідчить про фаховість та створює імідж фірми, яку він представляє.

30.07.2021

Доречно пам’ятати одну з відомих істин «Вік живи – вік учися!». Саме до неї дослухалася клієнтка Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ Наталія Демків, опанувавши один з напрямів сучасного бухгалтерського обліку та фінансової звітності на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

12.07.2021

Перший липневий день у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості не був схожий на інші будні: слухачки з числа безробітних, котрі в ЦПТО опановують професію «манікюрник», з хвилюванням і неабиякою старанністю приступили до складання практичної частини іспиту.

01.07.2021

Згадуючи віхи історії, вкотре переконуємося, що найрізноманітніші ремесла існують ще від часу створення світу. Одначе під впливом науково-технічного прогресу та розвитку технологій дуже швидко одні професії зникають або ж трансформуються у більш сучасні, натомість появляються інші.

24.05.2021