Днями у приміщенні Трускавецької міської філії Львівського обласного центру зайнятості з дотримання карантинних обмежень відбувся профінформаційний захід «Презентація послуг з професійного навчання».

08.12.2021

Уже традиційною стала співпраця Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ із Львівським центром професійно-технічної освіти ДСЗ та КП «Бориславтеплоенерго». 

11.10.2021

Майстер виробничого навчання Мирослава Галамага цікаво та змістовно розкрила тему «Макіяж в техніці «смокі-айс»  на відкритому уроці слухачів, котрі опановують ази візажної справи. 

02.09.2021

У Львівському центрі ПТО ДСЗ слухачі, проходячи навчання за професіями сфери обслуговування: «манікюрник», «візажист», «продавець продовольчих товарів», «продавець непродовольчих товарів», «касир торговельного залу», вивчають такі предмети, як «психологія та етика ділових відносин», «основи професійної етики та культура спілкування». Адже рівень професійної культури представника будь-якої професії свідчить про фаховість та створює імідж фірми, яку він представляє.

30.07.2021

Доречно пам’ятати одну з відомих істин «Вік живи – вік учися!». Саме до неї дослухалася клієнтка Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ Наталія Демків, опанувавши один з напрямів сучасного бухгалтерського обліку та фінансової звітності на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості

12.07.2021

Одного жовтневого дня у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбувся випуск чотирьох груп слухачів, котрі опановували в навчальній установі тонкощі різних професій.

26.10.2021

У рамках програми, яку реалізовує німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) спільно з Державним центром зайнятості, у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ 12 слухачів з числа безробітних завершили навчання на напрямом «Ізолювальник з термоізоляції».

20.09.2021

Завершилося навчання слухачів, котрі у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ підвищували рівень кваліфікації за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії Н (керування самохідними обприскувачами, навантажувачами-доочищувачами коренеплодів).

09.08.2021

Сьогодні наша розповідь про один із робочих моментів, від яких отримуєш особливе моральне задоволення та чітко усвідомлюєш, що твої дії не були марними.

20.07.2021

До вашої уваги -  перелік навчальних закладів Львівщини, які надаватимуть у травні-червні 2021 року освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованим безробітним

05.07.2021