До вашої уваги -  графік навчання безробітних у лютому - березніі  2023 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ

01.02.2023

До вашої уваги -  графік навчання безробітних у серпні - вересні  2022 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ

30.08.2022

Життя – непередбачуване. Не так давно кожен з нас, проживаючи у своїх затишних оселях, будував плани на майбутнє, обговорював плани на відпочинок. А в один момент усе зійшло нанівець, прозвучало страшне слово: «Війна!». Цей день змінив життя мільйонів українців, частина з яких була змушена покинути власні домівки і шукати прихисток у більш безпечних регіонах нашої держави чи за кордоном.  

22.06.2022

Львівський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості пропонує здобути професію «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

21.06.2022

Львівський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди радий запропонувати широкий спектр навчальних послуг особам, котрі мають бажання чи потребу здобути нову професію, отримати свіжі знання чи підвищити кваліфікацію за різноманітними напрямами.

30.05.2022

У Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ завершила навчання чергова група слухачів, котрі упродовж 5 місяців опановували фах перукаря. 

30.01.2023

Кваліфіковані робітники з інструментом на Львівщині завжди на вагу золота, тим паче зараз, коли через активні бойові дії в нашу область заїхало чимало виробничих підприємств зі сходу країни. Особливо заповзято «полюють» працедавці на електрогазозварників. Адже без такого професіонала неможливо збудувати високі споруди, машини, створити конструкції чи системи різних комунікацій, без них не мислима сфера енергетики, переробна галузь, сільське господарство та ін.

23.06.2022

Інколи перед безробітними, котрі не можуть знайти роботу за фахом, постає дилема: на кого йти вчитися, щоби гарантовано мати місце праці та гідну зарплату? До їхньої уваги – спектр освітніх послуг центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Для прикладу, Одеський центр ПТО ДСЗ пропонує навчання за 33 професіями та понад 70 напрямами короткотермінових курсів цільового призначення.

21.06.2022

Бажання стати майстром манікюрної справи виникає не в кожного, але хто прийняв таке рішення, той не шкодує про нього. Адже ця професія надзвичайно затребувана і має багато «плюсів». По-перше, ви будете займатися улюбленою роботою й отримувати за неї непоганий заробіток, по-друге – це можливість зареєструватися фізичною особою-підприємцем, відкрити власну справу і працювати «на себе», по-третє, що не менш важливо, у вас будуть вдячні клієнти і ви черпатимете задоволення від роботи.

09.06.2022

Посадовці Жовківської районної філії Львівського обласного центру зайнятості долучилася до виконання завдання держави, провівши на замовлення одного із аграрних господарств професійний відбір працівників і організувавши для них на базі Львівського центру професійно-технічної освіти ДСЗ навчання на курсах цільового призначення за напрямом «Агротехнічні заходи підвищення врожайності ягідних культур та технології збереження якості плодів».

20.04.2022