26.02.2021 | 11:07

Під час пошуку варіантів зайнятості інколи саме співбесіда з працедавцем слугує надійним містком до працевлаштування. Однак до розмови з потенційним керівником слід добре підготуватися. Передусім, дізнатися більше інформації про компанію, в якій маєте намір працювати, з’ясувати через інтернет-ресурси специфіку діяльності, ринок збуту і таке інше. А ще – передбачити ймовірні запитання, щоби дати на них правильні відповіді.

Пропонуємо вашій увазі перелік найчастіших запитань, які ставлять кандидатам рекрутери.

⠀– Розкажіть про найважчу виробничу ситуацію або найбільшу помилку. Таким чином ваш співрозмовник хоче зрозуміти, чи здатні ви спокійно аналізувати власні промахи і адекватно оцінювати наслідки того, що відбулося.

⠀– Яким проєктом ви пишаєтеся найбільше? Досвідчений HR зверне увагу на те, як ви описуєте хід подій, чи не привласнюєте чужі заслуги, чи згадуєте колектив, який працював над завданням разом з вами.

⠀Якщо рекрутер на співбесіді ставить каверзні питання, то це зовсім не від бажання зробити капость або збити претендента з думки. Це – надійний спосіб краще зрозуміти ваші особливості, спосіб мислення, з’ясувати, наскільки легко ви орієнтуєтеся у складній або непередбачуваній ситуації.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості