13.05.2022 | 11:41

Із часу повномасштабного вторгнення російських військ на територію України Львівщина для багатьох жителів східних областей стала другою домівкою. Вирішивши на новому місці поселення побутові питання, багато хто з вимушено переміщених осіб прагне знайти роботу. Адже праця в тилу – це неабияка допомога фронту.

Саме такі думки спонукали Євгенію Міщук, жительку м. Славутич, що на Київщині, після переїзду з окупованої території звернутися до Стрийського міськрайонного центру зайнятості з надією знайти місце праці.

Із адресатом дівчина не помилилася, адже у центрі зайнятості спеціалісти намагалися їй усіляко допомогти. Невдовзі знайшлася й для неї вакансія офіціанта. Саме таку роботу вона виконувала у рідному місті, добре знає, як спілкуватися з клієнтами, пропонувати їм різні напої чи страви.

Спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу оперативно домовився про зустріч Євгенії з працедавцем. Підготувавши потрібні документи та налаштувавшись на ділову розмову, дівчина вирушила на співбесіду.

На той час фізична особа-підприємець Хемій Анна Василівна вже була ознайомлена з алгоритмом надання працедавцям компенсації витрат з оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Про урядову програму їй розповіли фахівці Стрийського міськрайонного центру зайнятості. Тому буквально через кілька днів після зустрічі з Євгенією для нової працівниці було організоване робоче місце, а до центру зайнятості поданий пакет документів для отримання компенсаційних виплат.

Сьогодні переселенка успішно трудиться, отримуючи від роботи моральне задоволення та стабільний заробіток. А фізична особа-підприємниця  вдячна службі зайнятості за якісно підібраний персонал і фінансову підтримку від уряду, яка у час війни не є зайвою. Спрацював логічний ланцюжок: вакансія, співбесіда, працевлаштування, компенсація.

 

Стрийський міськрайонний центр зайнятості