Іван Саловський зустрічає нас привітною усмішкою і запрошує до кабінету. Усе тут дихає білосніжною чистотою та стерильністю. Іван Андрійович – молодий, але вже успішний лікар-стоматолог.
Хлопець закінчив звичайну середню школу у маленькому містечку Бібрка, тоді ще Перемишлянського району. Отримавши атестат, вступив до Львівського медичного інституту. Ще навчаючись на другому курсі, почав працювати асистентом лікаря-стоматолога, а після закінчення інтернатури – в Івано-Франківському НМУ почав надавати послуги клієнтам як лікар. Проте, працюючи найманим працівником і будучи залежним від свого працедавця, не мав можливості розвиватися та приймати власні рішення.
Він швидко зрозумів просту істину: щоб стати успішним в обраній сфері необхідно відкрити власний стоматологічний кабінет. У нагоді став урядовий проєкт «єРобота», завдяки якому можна отримати мікрогрант для започаткування або розвитку власної справи. Отримавши позитивне рішення та кошти у сумі 200000 грн, Іван Андрійович зареєструвався як фізична особа-підприємець, закупив дві стоматологічні установки і в приватному стоматологічному кабінеті почав приймати відвідувачів. Окрім того, за умовами договору, Іван Саловський створив нові робочі місця та забезпечив роботою ще одного лікаря-стоматолога та медичну сестру, котрі були працевлаштовані за скеруванням місцевої служби зайнятості.
«Обрана мною професія – складна, вимагає багато зусиль, часу, постійного навчання та підвищення кваліфікації, – говорить пан Іван. І додає, – Початок будь-якої справи – завжди нелегкий. Однак моєю надійною опорою та підтримкою є дружина». За словами підприємця, вона також стоматолог, тому допомагає йому не лише у професійній діяльності, а й в управлінні та маркетингу. На майбутнє у молодого подружжя амбітні плани – розвинутися у власну стоматологічну клініку.
Іван Андрійович не боїться труднощів: «Оцінка йде від пацієнтів. Коли ти якісно і відповідально виконуєш свою роботу, тебе порадять знайомим і рідним. На основі довіри зростає клієнтська база. Зичу всім натхненної та успішної роботи. І, звісно, – здоров’я та миру. Це нині – найважливіше».
Надаються гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. Детально тут - https://bit.ly/3GQ8WDe
Подати заяву на отримання мікрогранту можна на порталі «Дія» (https://bit.ly/3NpFdDn), процедура описана за посиланням https://bit.ly/3sRdZw0. Перевірку ділової репутації претендента на отримання коштів проводить АТ «Ощадбанк», а остаточне рішення ухвалює Державний центр зайнятості після оцінки бізнес-плану. Львівський центр професійно-технічної освіти щопонеділка та щочетверга надає онлайн-консультації з аспектів реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, а також на платформі ZOOM проводить дводенні семінари (деталі – https://bit.ly/3KGo0oc).