11.06.2019 | 11:38

Державна служба зайнятості постійно вдосконалює якість надання послуг клієнтам. Одним з елементів цього процесу стало впровадження методики профілювання, що дозволило раціонально розподілити фінансові та людські ресурси, спрямовані на допомогу тим, хто шукає роботу, а водночас – зменшити кількість безробітних і підвищити ефективність діяльності соціальної установи.

Як наслідок, безробітні, визначені за першою профільною групою, здебільшого схильні до швидшого вирішення питання працевлаштування, оскільки і потенціал, і мотивація у них є високими. Це – активні відвідувачі, добре обізнані з методами та способами позитивного розв’язання проблеми зайнятості.

Можна назвати багато фактів працевлаштування таких клієнтів упродовж місяця з дати надання статусу безробітного. Приміром, Николишина Мар’яна за сприяння ЦЗ знайшла роботу лаборантом азбестоцементного виробництва на ПрАТ «Миколаївцемент», Мар’яна Розтішевська пішла працювати швачкою на ТОВ «Бадер Україна», Станіслава Стемпель – водієм автотранспортних засобів на ТзОВ «Мехколона».

Цікавою є історія пошуку роботи М. Розтішевської. Після навчання за професією молодша медична сестра з догляду за хворими у 2006 році дівчина два роки працювала за обраним фахом. Потім обставини склалися так, що мала перерву у трудовій діяльності до 2014 року. Останнє місце праці – монтер кабельного виробництва на ТОВ «ЛЕОНІ»».  

За допомогою у пошуку роботи звернулася до центру зайнятості у січні цього року. Охоче відгукнулася на пропозицію кар’єрного радника працевлаштуватися на ТОВ «Бадер Україна», де через збільшення обсягів виготовлення продукції є потреба у додатковому персоналі. Зуміла у стислий час перекваліфікуватися та опанувати всі тонкощі швейної справи і тепер із задоволенням займається пошиттям чохлів до автомобілів світових марок. Її приклад ще раз свідчить: за нинішніх умов роботу може знайти кожен, було б бажання працювати!

 

Володимир Болюк,

начальник відділу організації  працевлаштування  населення

Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ