18.04.2022 | 12:07

Серед численних клієнтів, котрі звертаються за допомогою у працевлаштуванні до центрів зайнятості та філій Львівського ОЦЗ, є особлива категорія – вимушено переміщені особи. Утікаючи від свисту бомб різного калібру, гучних розривів снарядів, що й досі лунають у районах активного ведення бойових дій на сході країни, вони зупинилися на Львівщині й прийняли правильне рішення – працювати. Адже лише працею в тилу нині можна внести свою лепту у наближення довгоочікуваної Перемоги.

До такої думки дійшли незнайомі між собою жителька Сумщини пані Тетяна та харків’янка пані Юлія. Обидві звернулися до Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості, аби повернутися у трудовий стрій. Не звикли вони сидіти без діла, до війни працювали, виконували хатні обов’язки, виховували дітей. Тепер, опинившись далеко від рідного дому, вирішили налагоджувати життя на новому місці. Почали з пошуку роботи, розуміючи, що трудотерапія – не лише найкращий лік від гірких спогадів, змога хоча б на якийсь час забути пережиті поневіряння, а й шанс здобути фінансову незалежність.

Кар’єрні радники Городоцької РФ ЛОЦЗ визначили потреби переселенок, врахували їхній досвід роботи, ознайомили з переліком актуальних вакансій. Жінок зацікавила пропозиція роботи операторами автоматичних і напівавтоматичних верстатів та установок на японському заводі з виробництва кабельних мереж «Фуджікура Аутомотів Україна Львів». Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу філії відразу зателефонували до пані Олени, менеджера з персоналу товариства з обмеженою відповідальністю, погодили дату та час співбесіди. Після кваліфікаційного інтерв’ю, впорядкування документів і проходження медогляду наші клієнтки повернулися із корінцем скерування на роботу, в якому вписаний наказ про працевлаштування. Вони приємно вражені не лишень оперативністю спеціалістів служби зайнятості, а й бажанням багатьох жителів Львівщини допомогти їм вирішити численні питання життєдіяльності.

ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» здавна є надійним партнером Городоцької районної служби зайнятості. Не раз працівники відділу кадрів підприємства з іноземними інвестиціями брали участь у заходах, спрямованих на укомплектування вакансій, зокрема презентаціях чи мініярмарках вакансій, організовували професіографічні екскурсії на виробництво тощо. Те, що в час війни завод продовжує вести соціально відповідальний бізнес, має особливе значення, адже таким чином не лише підтримується економіка країни, а й виконується інша важлива місія: українці мають роботу, заробіток, а місцевий бюджет – додаткові грошові вливання.

До слова, працедавці, котрі забезпечують роботою вимушено переміщених осіб, можуть отримати компенсацію витрат з оплати праці у розмірі 6500 грн. Ці кошти виплачуються впродовж двох місяців за кожну працевлаштовану особу.

Городоцька районна філія Львівського ОЦЗ