17.12.2020 | 11:59

Уже кілька років поспіль триває продуктивна співпраця Львівського ОЦЗ з ГО «Нове суспільство України».

Карантинні обмеження, на жаль, внесли корективи у план роботи соціальних партнерів, а зустрічі трансформувалися в онлайн-формат. У грудні цього року у рамках реалізації проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему ((NUPASS)» вдруге фахівці відділу організації профорієнтації обласного центру зайнятості провели цикл вебінарів для учасників АТО, слухачів курсу «Управління проєктами». Відповідно до домовленостей тренери виходили у визначений час на відеозв’язок зі слухачами, аби обговорити з ними актуальні питання щодо реалізації потенціалу у сфері зайнятості.

Під час першого заняття заступник начальника відділу організації профорієнтації ЛОЦЗ Ірина Буряк ознайомила колишніх армійців зі змістом посередницьких послуг служби зайнятості, запропонувавши їхній увазі тему: «На які соціальні гарантії та допомогу у працевлаштуванні чи започаткуванні власної справи можна розраховувати від Державної служби зайнятості». У презентаційному матеріалі вона використала відеоролик про те, як колишній безробітний, у минулому учасник АТО, а нині – знаний на теренах Львівщини підприємець Микола Стецьків започаткував власну справу «зі смаком полуниці», скориставшись одноразовою виплатою допомоги з безробіття. Тепер він організовує роботу ФГ «ФайнаBerry», пропонуючи клієнтам таку чимало цікавих атракцій, зокрема й опцію «збери собі сам».

Зоряна Плахотнюк, керівник згаданого відділу, повела мову про аспекти побудови особистого кар’єрного плану. Під час відеозустрічі присутні детально ознайомилися з основними кроками, які супроводжують цей важливий процес. Кожний зосібна мав змогу окреслити ключові цінності та мотиви, сформувати власні цілі для успішної реалізації потенціалу у професійній сфері, а також навчитися відслідкувати прогресивну динаміку задля досягнення визначеної мети.

Не тільки почути, а й обговорити відповіді на низку запитань щодо того, як правильно виповнити резюме, які вимоги сучасний працедавець висуває до потенційних працівників, кому нині найпростіше знайти роботу, слухачі змогли під час діалогу з Русланою Воляник, котра пролила світло на тему: «Резюме: мета, види, структура».

Завершився цикл вебінарів навчанням, яке медерувала Марія Семигіновська. На ньому йшлося про ефективну самопрезентацію та способи підготовки до співбесіди з працедавцем.

Звісно, питання професійної реалізації непросте, воно багатогранне та обширне, тому приємно було почути щирі слова подяки, які пролунали на адресу тренерів, за цікаві дискусії та доступно донесений матеріал.

Відділ організації профорієнтації Львівського ОЦЗ