Всесвітня пандемія, що внесла корективи у життя всього людства, не оминула й Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ. Багато років поспіль у цьому навчальному закладі щомісячно проводилися курси цільового призначення за напрямом «Досягнення успіху у підприємницькій діяльності через розвиток самомотивації». Торік також в планах було сформувати відповідні групи майбутніх бізнесменів з числа безробітних, але, на жаль, не склалося. І тільки минулого місяця вишкіл з аспектів започаткування власної справи відновився. Із 27 січня до 12 лютого викладачі центру ПТО ДСЗ активно ділилися своїми знаннями та досвідом з безробітними, у котрих визріли плани займатися підприємницькою діяльністю, працювати на себе та досягати фінансового успіху. До слова, цільова аудиторія зібралася доволі цікава та креативна, у кожного за плечима – життєвий і професійний досвід, своя парадигма, мрії, цілі та способи їх досягнення. А ще – величезний потенціал, готовий до реалізації.

Звісно, професійне навчання – термін невеликий, але упродовж нього слухачі зуміли перегорнути книгу особистого життя, проаналізувати її, почерпнути звідтіля тільки сильні, прогресивні та стимулюючі моменти, щоби рухатися вперед разом зі знаннями тайм-менеджменту, маркетингу, основ організації підприємництва, мотивації персоналу та написаними бізнес-планами.

Види діяльності вони обрали абсолютно різні: надання послуг з перекладу, майстерня з ремонту взуття, юридичні консультації, комп’ютерне фріланс-програмування, роздрібний продаж засобів гігієни, психологічні послуги, тепличний центр розсадництва павлонії, діджитал агенція, виготовлення та реалізація свічок, безконтактна мийка, виробництво корпусних меблів і т. д. Тобто в навчальній групі зібралися фахівці найрізноманітніших профілів, поєднані однією метою – самостійно господарювати й отримувати від цього моральне та матеріальне задоволення.

Захист бізнес-планів пройшов «на ура», попереду у кожного із випускників важливий етап становлення у сфері бізнесу. Легкого вам старту та зеленого світла на підприємницькій ниві! Вірте в свої сили, не зупиняйтеся на досягнутому, відкривайте нові горизонти! Успіху вам та удачі на шляху до цілі!

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ