За нинішніх реалій перенавчання, підвищення рівня кваліфікації чи здобуття нового фаху є однією із умов залишатися затребуваним на ринку праці. Різні причини спонукають краян до вишколу у зрілому віці: шанс отримати вищу та більш оплачувану посаду, потреба документально підтвердити багаторічний практичний досвід, розширити кругозір і застрахуватися від безробіття. Дехто ж зважується на те, щоби знову сісти за студентську лаву лише тому, що це – безоплатна послуга Державної служби зайнятості.

Зрештою, які б причини не штовхали громадян гризти граніт науки, набуті знання значно підвищують конкурентоспроможність осіб зрілого віку на ринку праці.

До слова, 26 лютого 2021 року у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ стартує навчання за професією «електрогазозварник». До освітнього процесу можуть долучитися не лише безробітні, але й учасники АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи та працюючі краяни віком понад 45 років за наявності ваучера. Його можна отримати у будь-якому центрі зайнятості, у тому числі Бродівській районній філії ЛОЦЗ, написавши відповідну заяву, подавши паспорт, трудову книжку, документ про освіту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (03266) 4-22-30.

Бродівська районна філія Львівського ОЦЗ