Сьогодні, 17 січня, на фінішному занятті у Львівському державному університеті внутрішніх справ панувала двояка атмосфера: невимовна радість внаслідок отримання свідоцтва про підвищення кваліфікації та великий сум за тим, що навчання завершилося.

Для 8 безробітних з Пустомитівщини та Львова місяць професійного вишколу за програмою «Фінансово-економічна безпека підприємства» пролетів як один день. І це – не дивно, адже разом із викладанням дисциплін, що затверджені навчальною програмою, викладачі університету організували для слухачів відкриті лекції з представниками фінансової компанії «ОВБ» і ТОВ «Львівська пивна компанія», а також екскурсію на ТОВ «Нестле Україна», де випускники мали змогу ознайомитися з роботою концерну та пройти співбесіду з метою працевлаштування.

Надзвичайно приємно було чути схвальні відгуки слухачів про відмінну організацію та цікавий процес навчання як викладацькому складу, у тому числі  декану факультету управління та економіки безпеки навчального закладу І. Ревак, так і заступнику начальника відділу профнавчання Львівського ОЦЗ Н. Кінь.

Залишається лишень побажати випускникам вдалого працевлаштування  та успішного застосовування здобутих знань у трудовій діяльності. 

Відділ організації профнавчання Львівського ОЦЗ