Ця мила пісенька, що доволі часто з лунає з наших радіоприймачів, дуже полюбилася як слухачам, так і постійним клієнтам крамнички. Відрадно, що навіть у часи пандемії та жорсткого карантину торговельна мережа продовжує забезпечувати краян якісними продуктами за доступними цінами. Не менш важливим є те, що компанія «Рукавичка» давно і плідно співпрацює зі службою зайнятості та Львівським центром професійно-технічної освіти Державного центру зайнятості щодо укомплектування штату кваліфікованими працівниками.

Продавець і касир – ключові фігури у будь-якому торговельному залі. Увесь робочий день вони спілкуються з покупцями, зчаста пояснюють очевидні речі, надають консультації, пильнують вітрини тощо. Такі професії вимагають неабиякої психологічної витримки, комунікаційних навичок, а також бездоганного володіння різнобічною інформацією про товари та їхні споживчі характеристики. 

Представники цієї сфери повинні добре знати правила торгівлі, закон про захист прав споживачів, а також володіти етикою професійного спілкування з покупцями. Окрім вродженого таланту, для такого фаху обов’язково потрібні ґрунтовні знання. А їх можна здобути у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, як це нещодавно зробили 10 мешканок області.

У нашому  навчальному закладі – найкращі умови для вишколу за цим профілем. Досвідчений педагогічний колектив у поєднані з сучасним обладнанням і новітніми кабінетами, лабораторією, навчальним магазином додав бажання та натхнення слухачкам, котрі упродовж п’яти місяців вивчали всі ази та премудрості торговельного ремесла.

Карантинні обмеження запровадили наприкінці виробничої практики у мережі супермаркетів «Рукавичка», тому кваліфікаційний іспит дорослі спудеї складали безпосередньо на підприємстві. З дотриманням усіх карантинних умов, краянки продемонстрували теоретичні знання та практичні вміння. Слухачки успішно завершили навчання та отримали свідоцтво державного взірця.

Невдовзі наші випускниці трудитимуться у торговельні мережі Львівщини, щиро зичимо їм міцного здоров’я, гідної заробітної плати та вдячних покупців.

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ