Піднесений настрій панував днями у Львівському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Адже дев’ять слухачів, котрі упродовж п’яти місяців опановували секрети водіння рейкового транспорту, успішно склали випускні іспити й отримали свідоцтво про присвоєння кваліфікації «водій трамвая». Ми щиро вітаємо новоспечених кермувальників із закінченням навчання та здобуттям надзвичайно затребуваної у нашому місті професії.

Безперечно, під час вишколу кожний із випускників старанно вивчав спеціальні дисципліни, зокрема будову трамвая та методи визначення його технічного стану, вимоги до експлуатації трамвайних вагонів, правила дорожнього руху, аспекти охорони праці та ін. Адже управляти трамваєм – справа непроста, пов’язана із багатьма ризиками, зокрема відповідальністю за життя та здоров’я пасажирів.

Уже в минулому лекційні заняття, виробнича практика у депо, де курсанти вперше опановували систему керування, обережно разом з інструктором виїжджали у місто, ознайомлювалися з маршрутами, хвилювалися, переживали за кожний свій рух. Тепер вони – кваліфіковані водії трамвая, котрі за декілька днів сядуть за кермо і будуть доставляти жителів і гостей столиці Галичини у потрібний пункт призначення.

Успіхів вам, натхнення та удачі! Хай ваша життєва і професійна дорога буде щасливою!

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ